Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

S Cecaňou na výlet do Hoštic u Volyně

S Cecanou do Hostic u Volyne

Po minuloročnom netradičnom výlete sme aj toto leto pre Vás pripravili neopakovateľný zážitok – jazdu historickým vlakom ťahaným motorovým rušňom T478.1201 Cecaňa na trojdňový výlet do svetoznámej obce Hoštice u Volyně z trilógie Slunce, seno,… 20. – 22. augusta 2021.

Mimoriadna jazda začína ráno v piatok 20. augusta 2021 odchodom vlaku z Bratislavy hl.st. do obce Vimperk, kde sa zúčastníme prehliadky mesta. Tu strávime prvú noc (opekanie, pozeranie filmov, rozprávanie s miestnymi historikmi, návšteva miestneho múzea). V sobotu si pozrieme Šumavu z vlaku, ale čaká nás aj turistika a miestne špeciality. V nedeľu po ceste z Vimperku navštívime kúpalisko vo Volyni a slávne Hoštice u Volyně. Nebude chýbať moderovaná prehliadka s miestnym sprievodcom, zistíte aj nezverejnené veci z natáčania komédií, navštívime aj kravín s posteľou, ktorá nesmie chýbať na žiadnej fotke z tohto výletu. Samozrejme nezabudneme na zapálenie sviečok na hrobe herečky Jiřinky Jiráskovej a ďalších osobností. Po odchode z Hoštic sa zastavíme ešte v Strakoniciach, kde navštívime krásny miestny hrad. Už teraz sa máte na čo tešiť! Program sa môže meniť podľa potrieb organizátora.

Pozrite si fotografie z minuloročnej jazdy v Galérii!

Miestenky a rezervácie

Cena pre 1 osobu je 150 eur. V prípade zakúpenia celého kupé (pre max. 4 osoby) je cena 500 eur. V cene je zahrnuté ubytovanie v lehátkovom vozni pre 4 osoby na 2 noci, jazda vlakom, plná penzia, vstupné na organizované akcie a prehliadky ALBATROS klubom, občerstvenie (káva a čaj) v neobmedzenom množstve v reštauračnom vozni ALBATROS klubu.

Počet miest je obmedzený! Predpredaj miesteniek výhradne e-mailom na adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk, kde vám pošleme všetky podrobnosti k úhrade.

Bližšie informácie:

Bližšie informácie nájdete na www.albatrosklub.sk, e-mailom: albatrosklub@albatrosklub.sk, telefonicky: +421 907 244 150 po 15:00. ALBATROS klub, Tupého 4, 831 04 Bratislava

 

banner ALBATROS klub eshop
 
Návrat na vrch stránky