Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

MDD jazda s Albatrosom

MDD jazda s Albatrosom 498.104, QR

ALBATROS klub, o.z. pri RD Bratislava hlavné a Hasičský zbor Priekopa, ZSSK SLOVENSKO, ŽSR a ŽMSR vás pozývajú v sobotu 12. júna 2021 na celodenný železničný výlet vlakom ťahaným parným rušňom 498.104 Albatros pri príležitosti Medzinárodného dňa detí  „ S Albatrosom do Vrútok a Hasičského múzea v Martine „

V cene miestenky je zahrnutý výlet vlakom na trase Bratislava hl.st. – Pezinok – Trnava – Leopoldov – Nové Mesto nad Váhom – Trenčín – Žilina – Vrútky – areál SIM (bývalé vojenské sklady) a späť a tiež vstup do areálu.

Vo vlaku bude zaradený aj historický reštauračný vozeň s čapovanými nápojmi a domácimi jedlami. Nebude chýbať predaj nových prezentačných materiálov so železničnou tematikou.

Program:

  • v každom vozni bude počas jazdy prebiehať žrebovanie tomboly, vedomostný kvíz a súťaž v kreslení Albatrosa
  • po príchode do areálu SIM je možné si priamo na mieste zakúpiť špekačky a iné špeciality na opekanie (na vyhradených miestach na to určených)
  • prehliadka Hasičského múzea
  • prehliadka múzea železničných modelárov z Vrútok
  • súťaž v striekaní hasičskou striekačkou
  • zbrojenie Albatrosa vodou priamo v areáli SIM
  • odporúčame si so sebou vziať in-line korčule (v areáli je skvelá korčuliarska dráha) a deky na piknik

Cena miestenky: 

  • deti do 15 rokov, ŤZP, železničiari: 25 €
  • dospelí: 30 €
  • rodinný lístok (2 dospelí a 2 deti): 100 €

Výťažok z cestovného bude použitý na opravu a udržiavanie prevádzkyschopného stavu rušňa 498.104 Albatros. Vo vlaku neplatia žiadne iné zľavy. Deti do troch rokov cestujú zadarmo bez nároku na miesto. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť hnacie vozidlo nahradené iným.

V prípade zrušenia jazdy z dôvodu pandemickej situácie ALBATROS klubom, bude vrátené cestovné v plnej hodnote. V prípade storna objednávky zo strany cestujúceho do 23. 5. 2021 bude vrátená plná hodnota, do 30. 5. 2021 bude vrátených 50%, do 6. 6. 2021 bude vrátených 25% z hodnoty cestovného a po 6. 6. 2021 sa cestovné nevracia.

Cestovný poriadok bude zverejnený na www.albatrosklub.sk. Predpokladaný odchod vlaku z BA hl.st. je v ranných hodinách (7:00 hod). Odporúčame cestujúcim skontrolovať si odchod vlaku deň vopred.

Nenechajte si ujsť skvelú atmosféru jazdy parným vlakom a objednajte si miestenky už dnes !

OBJEDNÁVKY MIESTENIEK:

– elektronicky na E-MAILOVEJ ADRESE : albatrosklub@albatrosklub.sk  do 10. júna 2021.
– osobne vo Valčíku na Podkolibskej ul. 1 v Bratislave do 10. júna 2021 po telefonickej dohode na čísle tel.: 02-2029-4083
ALBATROS klub, o.z. RD Bratislava hlavné, Tupého ul. 4, 813 05 Bratislava

Informácie denne po 15:00: 0907 244 150 ; www.albatrosklub.sk ; albatrosklub@albatrosklub.sk

Návrat na vrch stránky