Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

SÚŤAŽ o miestenky do Hoštic u Volyně!

Milí priatelia histórie a nostalgie!
Pripravili sme pre vás zaujímavú súťaž, v ktorej môžete “zabiť dve muchy jednou ranou” – príspevkom pomôžete oprave parného rušňa 498.104 Albatros a navyše môžete vyhrať miestenku na mimoriadnu jazdu Cecaňou do Hoštic u Volyně!

Ako na to?

Darujte nám vaše 2% z dane a budete zaradení do žrebovania o jednu zo štyroch miesteniek na mimoriadnu jazdu vlakom do svetoznámej obce Hoštice u Volyně!

Je to také jednoduché!

Každý, kto daruje svoje 2% z dane o. z. Klub železničných modelárov Vrútky (z technických dôvodov Albatros klub Bratislava nie je v roku 2024 príjemcom 2% z dane) a pošle informáciu o zaplatení dane (meno, priezvisko, adresa, výška poukázanej sumy ) na adresu albatrosklub@albatrosklub.sk do 31. mája 2024, bude zaradený do žrebovania o miestenku na mimoriadnu jazdu vlakom ťahaným historickým motorovým rušňom T478.1201 Cecaňa do svetoznámej obce Hoštice u Volyně.

Žrebovanie štyroch darcov – výhercov miesteniek bude priamo počas MDD jazdy Albatros klubu 1. júna 2024. Mimoriadna jazda do Hoštic u Volyně sa uskutoční v termíne 4. – 7. júla 2024. V cene miestenky je ubytovanie v ležadlovom vozni s plnou penziou. Výherca je povinný sa preukázať Potvrdením o zaplatení dane určenej o. z. Klub železničných modelárov Vrútky za rok 2023.

ĎAKUJEME !

Identifikačné údaje občianskeho združenia:

Názov: Klub železničných modelárov Vrútky
Forma: občianske združenie
Sídlo: Kernova 8/7, 036 01 Martin
IČO: 42071623

SÚŤAŽ

 

 

 

Návrat na vrch stránky