Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

Cecaňou za pamiatkami UNESCO – VYPREDANÉ !

Cecaňou za pamiatkami UNESCO

Táto udalosť sa skončila

Pripravujeme pre vás mimoriadny trojdňový výlet naprieč Slovenskom, kde hlavnú úlohu budú hrať pamiatky UNESCO. Počas troch dní 18. – 20. 6. navštívime kláštor sv. Benedikta a Baziliku minor v Hronskom Beňadiku. Ďalej sa presunieme do Fiľakova a navštívime Fiľakovský hrad. V ceste budeme pokračovať do Plešivca, odkiaľ sa autobusom presunieme  do Ochtinskej aragonitovej jaskyne (Ochtinská aragonitová jaskyňa predstavuje unikátny prírodný fenomén pútajúci pozornosť bohatosťou a rôznorodosťou aragonitovej výplne i svojráznym vznikom a vývojom podzemných priestorov. Strop jaskyne je zdobený jedinečnými formami excentrickej formy aragonitu. Sprístupnených jaskýň tohto typu je na svete len veľmi málo a jej charakteristická výzdoba je unikátna v celosvetovom meradle). Cestu prvého dňa ukončíme v Košiciach, kde prenocujeme v ležadlových vozňoch. Ráno si pozrieme najväčší kostol na Slovensku – Dóm svätej Alžbety. Potom sa presunieme do Bardejova, kde si pozrieme drevené kostolíky v okolí (jazda autobusmi), bude čas aj na kúpanie v liečivej vode Bardejovských kúpeľov či návšteva hradu Zborov. Vykúpaný a posilnený sa presunieme do Starej Ľubovne, kde si pozrieme Ľubovniansky hrad a následne sa presunieme do Popradu, kde prenocujeme. Ráno sa odvezieme historickou električkou Trojča na Štrbské pleso. Zubačkou sa potom zvezieme do Štrby, kde nás už bude čakať náš vlak, ktorý nás zavezie do Ružomberka, aby sme si mohli pozrieť historické miesto UNESCO Vlkolínec. Z Ružomberku sa potom vyberiem do cieľovej stanice – Bratislava.

Program sa môže zmeniť.

Ubytovanie: v ležadlových vozňoch
Cena miesteniek: 199,- eur / osoba alebo 750,- eur / kupé pre 4 osoby. V cene je zahrnutá jazda vlakom s ubytovaním, vstupné do uvedených pamiatok (zvýraznené modrou farbou), preprava autobusmi (k Ochtinskej aragonitovej jaskyni, ku kostolíkom v okolí Bardejova, k hradu Zborov, do Vlkolínca z Ružomberka), strava (sobota: raňajky, obed; nedeľa: raňajky, večera; pondelok: raňajky, večera).
Strava: v reštauračnom vozni ALBATROS klubu 
Rezervácie miesteniek: emailom na adrese albatrosklub@albatrosklub.sk

V prípade storna objednávky zo strany cestujúceho do 8. 5. 2022 bude vrátená plná hodnota, do 22. 5. 2022 bude vrátených 50%, do 31. 5. 2022 bude vrátených 25% z hodnoty cestovného a od 1. 6.  2022 sa cestovné nevracia, ako aj z dôvodu nevyužitia služby. Cestujúci si však môže zabezpečiť náhradníka.

Cecaňou za pamiatkami UNESCO
Cecaňou za pamiatkami UNESCO
Návrat na vrch stránky