Oficiálna stránka ALBATROS Klub

Mimoriadna Mikulášska jazda s Albatrosom

Email Tlačiť PDF

Rok sa stretol s rokom a po Mikulášskej jazde v decembri 2016 sa parný rušeň 498.104 Albatros opäť vydá na svoju mimoriadnu Mikulášsku jazdu. Od decembra 2016 sa Albatros podrobil technicky a finančne náročnej oprave. Preto si po ročnej pauze zaslúži, aby ťahal Mikulášsky vlak po zaujímavej  a náročnej trase, ktorú sme v spolupráci s Českými dráhami - ČD Nostalgie, vybrali.

Mikulášskej jazde bude predchádzať  od 30.11 do 1.12 tradičná Výstava železničných vozidiel na bratislavskej Hlavnej stanici.

Trasa Mikulášskeho vlaku bude: Bratislava hl.st. - Malacky - Kúty - Skalica - Sudoměřice - Veselí nad Moravou (príchod cca o 10:00 hod., prestávka cca 2,5 hod.) - Myjava (príchod cca o 13:30 hod., prestávka cca 1 hodinu) - Stará Turá (prestávka cca 1 hodinu, možná návšteva Železničného múzea) - Piešťany - Leopoldov - Trnava - Bratislava hl.st.

TRASA MIKULÁŠSKEHO VLAKU NA MAPE

 

Predpokladaný odchod vlaku je o 7:40 hod. a návrat o 19:00 hod.
Cena detského lístka (0.-15r.) je 25,-EUR a v cene je aj balíček od Mikuláša. Cena lístka pre dospelého je 33,-EUR.

Mikulášska jazda s Albatrosom 2017

 

V mimoriadnom vlaku neplatia žiadne zľavy. Cestujúci a rodičia detí sú povinný mať so sebou doklad totožnosti. V prípade nevyužitia služby sa cestovné nevracia. V prípade technických príčin môže byť akcia zrušená, alebo môže byť hnacie vozidlo nahradené iným vozidlom. Na jazdu odporúčame uzavrieť cestovné poistenie.
Úhrada cestovných lístkov a rezervácie:

Na túto mimoriadnu jazdu z dôvodu obmedzenej kapacity voľných miest (kvôli náročnosti trasy cez Kopanice) NIE JE možné rezervovať lístky. Iba uhradené lístky po pridelení variabilného symbolu budú mať potvrdené miesto vo vlaku. Objednávku vykonáte e-mailom na adrese : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. . Úhradu je potrebné vykonať do 48 hodín od pridelenia v.s., inak bude v.s. neplatný a uvoľnený na predaj ďalším záujemcom.

Lístky je možné uhradiť aj v hotovosti v Závodnom klube Valčík na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave. Odporúčame si vopred overiť našu prítomnosť na tel.čísle 02/2029 4083. Uhradené lístky cez bezhotovostný styk si cestujúci môžu vyzdvihnúť : - osobne na Výstave železničných vozidiel , alebo -osobne v Závodnom klube Valčík, alebo - osobne ráno pred odchodom Mikulášskeho vlaku.

 

Posledná úprava Nedeľa, 19 November 2017 21:27

Udržiavanie Albatrosa v prevádzkyschopnom stave je možné aj vďaka spolupráci, pomoci a sponzorstvu nasledovných firiem a subjektov

zoszoszsskrudoszsskzsskzsskwgskezsskzsskRSLwagonserviceTechnolabŽSRzsskkjellbergsiemenslankwitzerEVPUzsrzsskCARGOKusovka 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner
Nachádzate sa tu: Novinky Mimoriadna Mikulášska jazda s Albatrosom